Samsung Galaxy S22+ 5G
Specifikacije Samsung Galaxy S22+ 5G
Splošno
| Znamka | Samsung |
| Model | Galaxy S22+ 5G |
| Drugo ime modela | S906B (Mednarodno) SM-S906B/DS (Mednarodno) SM-S906U (Združene države Amerike) SM-S906W (Kanada) SM-S9060 (Kitajska) SM-S906B (Mednarodno) SM-S906U1 (Mednarodno) SM-S906N (Mednarodno) SM-S906E (Mednarodno) SM-S906E/DS (Mednarodno) SM-S906L (Mednarodno) |
| Predstavljen | Sreda, 09. Februar 2022 |
| Na voljo od | Petek, 25. Februar 2022 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €216.99 $199.44 £298 |
Oblikovanje
| Višina | 157.4 mm (6.20 palcev) |
| Širina | 75.8 mm (2.98 palcev) |
| Debljina | 7.6 mm (0.30 palcev) |
| Teža | 195 g (6.88 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja stran: Gorilla Glass Victus+ Okvir: Aluminij Spredaj: Gorilla Glass Victus+ |
| Barve | Črna, temno modra, Zelena, Siva, Vijolična, Rdeča, Bela |
| Odpornost | Prahotesen in vodoodporen (potopljiv do 1,5 m za 30 minut) |
| Certifikati odpornosti | IP68 |
| Oblikovne podrobnosti | Aluminijast okvir Armor |
Zaslon
| Vrsta zaslona | Dynamic AMOLED 2X |
| Velikost zaslona | 6.6 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2340 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Razmerje stranic | 19.5:9 |
| Gostota pik | 393 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 88.3% |
| Vršna svetilnost | 1750 cd/m² |
| Zaščita zaslona | Steklo Corning Gorilla Glass Victus+ |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | HDR10+ Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Samsung Exynos 2200 (Mednarodno) Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 (Mednarodno) |
| Jedra CPU | 8 (Mednarodno) 8 (Mednarodno) |
| Proizvodni proces | 4 nm (Mednarodno) 4 nm (Mednarodno) |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.8 GHz (Mednarodno) 3.0 GHz (Mednarodno) |
| Arhitektura CPU | 64-bit (Mednarodno) 64-bit (Mednarodno) |
| Mikroarhitektura | 1x 2.8 GHz – Cortex-X2 3x 2.52 GHz – Cortex-A710 4x 1.82 GHz – Cortex-A510 (Mednarodno) 1x 3.0 GHz – Cortex-X2 3x 2.5 GHz – Cortex-A710 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 (Mednarodno) |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5 (Mednarodno) LPDDR5 (Mednarodno) |
| GPU | Samsung Xclipse 920 (Mednarodno) Qualcomm Adreno 730 (Mednarodno) |
| RAM | 8GB |
| Shramba | 128GB, 256GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 3.1 |
| Različice | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 12 (Snow Cone), z do 4 glavnimi nadgradnjami za Android |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 50 MP, ƒ/1.8, 23 mm ( Širokokotna ), 1.0 μm, 1/1.56" Velikost senzorja Dual-Pixel PDAF Optična stabilizacija slike (OIS) 10 MP, ƒ/2.4, 70 mm ( Telefoto ), 1.0 μm, x3 Optični zoom, 1/3.94" Velikost senzorja Optična stabilizacija slike (OIS) PDAF 12 MP, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ultra širokokotna ), 1.4 μm, 1/2.55" Velikost senzorja Super stabilen video |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Samodejni HDR Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 4320p @ 24 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS, HDR10+, Stereozvočni zapis |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 10 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Širokokotna ), 1.22 μm, 1/3.24" Velikost senzorja Dual-Pixel PDAF |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Ion |
| Kapaciteta | 4500 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 45 W |
| Podpora za brezžično polnjenje | Da |
| Moč brezžičnega polnjenja | 15 W |
| Značilnosti | Brezžično polnjenje Qi Obratno brezžično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G (5+ Gbps DL), LTE (7CA) Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.2 |
| Vrata USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | Podpora zvoku z visoko bitno hitrostjo, Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Barometer Kompas Giroskop Senzor bližine Ultrazvočni senzor prstnih odtisov pod zaslonom |
| Posebnosti | Samsung DeX Samsung Wireless DeX (podpora za namizno izkušnjo) Podpora Ultra Wideband (UWB) USB Power Delivery 3.0 |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene Samsung Galaxy S22+ 5G
Video pregledi
Fotografije Samsung Galaxy S22+ 5G
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Samsung Galaxy S22+ 5G?
Cena naprave Samsung Galaxy S22+ 5G znaša €216.99, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Samsung Galaxy S22+ 5G?
Samsung Galaxy S22+ 5G je bil uradno predstavljen Petek, 25. Februar 2022.
-
Ali je Samsung Galaxy S22+ 5G na voljo v trgovinah?
Da, Samsung Galaxy S22+ 5G je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Samsung Galaxy S22+ 5G?
Samsung Galaxy S22+ 5G tehta približno 195 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Samsung Galaxy S22+ 5G?
Zaslon na Samsung Galaxy S22+ 5G meri 6.6 palcev.
-
Ali Samsung Galaxy S22+ 5G podpira omrežja 5G?
Da, Samsung Galaxy S22+ 5G podpira 5G na pasovih n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n75, n77, n78, n260, n261.
-
Koliko kamer ima Samsung Galaxy S22+ 5G?
Samsung Galaxy S22+ 5G ima zadaj Trojna kamera in spredaj Enojna kamera.