Samsung Galaxy S10e
Specifikacije Samsung Galaxy S10e
Splošno
| Znamka | Samsung |
| Model | Galaxy S10e |
| Drugo ime modela | SM-G970F/DS (Mednarodno) SM-G970U (Združene države Amerike) SM-G970W (Kanada) SM-G970F (Mednarodno) SM-G9700 (Mednarodno) SM-G970U1 (Mednarodno) SM-G970N (Mednarodno) SM-G970X (Mednarodno) |
| Predstavljen | Petek, 08. Marec 2019 |
| Na voljo od | Petek, 08. Marec 2019 |
| Status | Ukinjeno |
| Cene | €130 |
Oblikovanje
| Višina | 142.2 mm (5.60 palcev) |
| Širina | 69.9 mm (2.75 palcev) |
| Debljina | 7.9 mm (0.31 palcev) |
| Teža | 150 g (5.29 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja stran: Gorilla Glass 5 Okvir: Aluminij Spredaj: Gorilla steklo 5 |
| Barve | Kanarnica rumena, Flamingo roza barve, Prism Black, Prism Blue Color., Prizma zelena barva, Prism bela |
| Odpornost | Odporen na prah Odpornost na vodo |
| Certifikati odpornosti | IP68 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | Dynamic AMOLED |
| Velikost zaslona | 5.8 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2280 pik |
| Razmerje stranic | 19:9 |
| Gostota pik | 438 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 83.3% |
| Zaščita zaslona | Steklo Corning Gorilla Glass 5 |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik HDR10+ Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Samsung Exynos 9820 (Mednarodno) Qualcomm Snapdragon 855 (Združene države Amerike) Qualcomm Snapdragon 855 (Kitajska) |
| Jedra CPU | 8 (Mednarodno) 8 (Združene države Amerike) 8 (Kitajska) |
| Proizvodni proces | 8 nm (Mednarodno) 7 nm (Združene države Amerike) 7 nm (Kitajska) |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.7 GHz (Mednarodno) 2.84 GHz (Združene države Amerike) 2.84 GHz (Kitajska) |
| Arhitektura CPU | 64-bit (Mednarodno) 64-bit (Združene države Amerike) 64-bit (Kitajska) |
| Mikroarhitektura | 2x 2.73 GHz – Mongoose M4 2x 2.31 GHz – Cortex-A75 4x 1.95 GHz – Cortex-A55 (Mednarodno) 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Združene države Amerike) 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Kitajska) |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X (Mednarodno) LPDDR4X (Združene države Amerike) LPDDR4X (Kitajska) |
| GPU | ARM Mali-G76 MP12 (Mednarodno) Qualcomm Adreno 640 (Združene države Amerike) Qualcomm Adreno 640 (Kitajska) |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Shramba | 128GB, 256GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 2.1 |
| Različice | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 9.0 (Pie), Nadgradljivo na Android 12 (Snow Cone) |
| Uporabniški vmesnik | Samsung One UI 4.1 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 12 MP, 26 mm ( Širokokotna ), 1.4 μm, 1/2.55" Velikost senzorja Dual-Pixel PDAF Optična stabilizacija slike (OIS) 16 MP, ƒ/2.2, 12 mm ( Ultra širokokotna ), 1.0 μm, 1/3.1" Velikost senzorja Super stabilen video |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Samodejni HDR Način neprekinjenega fotografiranja Digitalni zoom Kompensacija osvetlitve Prepoznavanje obraza Nastavitve ISO Panorama Dotaknite za fokus |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps 720p @ 960 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS, HDR10+, Optična stabilizacija slike (OIS), Stereozvočni zapis |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 10 MP, ƒ/1.9, 26 mm ( Širokokotna ), 1.22 μm, 1/3" Velikost senzorja Dual-Pixel PDAF |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Ion |
| Kapaciteta | 3100 mAh |
| Možnost odstranitve | Neodstranljiva |
| Moč žičnega polnjenja | 15 W |
| Podpora za brezžično polnjenje | Da |
| Moč brezžičnega polnjenja | 15 W |
| Podpora za hitro polnjenje | Da |
| Značilnosti | Brezžično polnjenje Qi Obratno brezžično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE (7CA) Cat20 2000/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.0 |
| Vrata USB | USB Type-C 3.1 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| Avdio tehnologije | Podpora zvoku z visoko bitno hitrostjo, Stereo zvočniki, Uglasili pri AKG |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Barometer Kompas / Magnetometer Senzor prstnih odtisov Giroskop Senzor bližine |
| Posebnosti | ANT+ |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene Samsung Galaxy S10e
Video pregledi
Fotografije Samsung Galaxy S10e
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Samsung Galaxy S10e?
Cena naprave Samsung Galaxy S10e znaša €130, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Samsung Galaxy S10e?
Samsung Galaxy S10e je bil uradno predstavljen Petek, 08. Marec 2019.
-
Ali je Samsung Galaxy S10e na voljo v trgovinah?
Ne, Samsung Galaxy S10e ni na voljo v uradnih trgovinah, ker ni več v proizvodnji. Morda ga boste našli pri preprodajalcih.
-
Koliko tehta Samsung Galaxy S10e?
Samsung Galaxy S10e tehta približno 150 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Samsung Galaxy S10e?
Zaslon na Samsung Galaxy S10e meri 5.8 palcev.
-
Koliko kamer ima Samsung Galaxy S10e?
Samsung Galaxy S10e ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.