Samsung Galaxy A14 5G
Specifikacije Samsung Galaxy A14 5G
Splošno
| Znamka | Samsung |
| Model | Galaxy A14 5G |
| Drugo ime modela | SM-A146B (Mednarodno) SM-A146B/DS (Mednarodno) SM-A146P (Mednarodno) SM-A146P/DS (Mednarodno) SM-A146U (Mednarodno) SM-A146U1 (Mednarodno) SM-A146U1/DS (Mednarodno) SM-A146W (Mednarodno) SM-A146P/N (Mednarodno) SM-A146P/DSN (Mednarodno) SM-S146VL (Mednarodno) SM-A146M (Mednarodno) |
| Predstavljen | Sreda, 04. Januar 2023 |
| Na voljo od | Četrtek, 12. Januar 2023 |
| Status | Na voljo |
| Cene | $56.11 C$119 £89.95 €108.99 |
Oblikovanje
| Višina | 167.7 mm (6.60 palcev) |
| Širina | 78 mm (3.07 palcev) |
| Debljina | 9.1 mm (0.36 palcev) |
| Teža | 202 g (7.13 oz) |
Zaslon
| Velikost zaslona | 6.6 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2408 pik |
| Hitrost osveževanja | 90 Hz |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 400 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 80.2% |
Strojna oprema
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Shramba | 64GB, 128GB |
| Različice | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 13 (Tiramisu), Nadgradljivo na Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 50 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Širokokotna ), 0.64 μm, 1/2.76" Velikost senzorja 2 MP ( Makro ) 2 MP ( Pomožni senzor ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 13 MP, ƒ/2.0, 26 mm ( Širokokotna ), 1.12 μm |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 5000 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 15 W |
Omrežje
| SIM kartice | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b14 (700), b17 (700), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Da, v5.2 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| FM radio | Da |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene Samsung Galaxy A14 5G
Video pregledi
Fotografije Samsung Galaxy A14 5G
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Samsung Galaxy A14 5G?
Cena naprave Samsung Galaxy A14 5G znaša €108.99, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Samsung Galaxy A14 5G?
Samsung Galaxy A14 5G je bil uradno predstavljen Četrtek, 12. Januar 2023.
-
Ali je Samsung Galaxy A14 5G na voljo v trgovinah?
Da, Samsung Galaxy A14 5G je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Samsung Galaxy A14 5G?
Samsung Galaxy A14 5G tehta približno 202 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Samsung Galaxy A14 5G?
Zaslon na Samsung Galaxy A14 5G meri 6.6 palcev.
-
Ali Samsung Galaxy A14 5G podpira omrežja 5G?
Da, Samsung Galaxy A14 5G podpira 5G na pasovih n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78.
-
Koliko kamer ima Samsung Galaxy A14 5G?
Samsung Galaxy A14 5G ima zadaj Trojna kamera in spredaj Enojna kamera.