Realme V60
Specifikacije Realme V60
Splošno
| Znamka | Realme |
| Model | V60 |
| Predstavljen | Sobota, 22. Junij 2024 |
| Na voljo od | Petek, 05. Julij 2024 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €160 |
Oblikovanje
| Višina | 165.6 mm (6.52 palcev) |
| Širina | 76.1 mm (3.00 palcev) |
| Debljina | 7.9 mm (0.31 palcev) |
| Teža | 192 g (6.77 oz) |
| Barve | Zlata, Zelena |
| Odpornost | Prahotesen in vodoodporen (proti prskanju vode) |
| Certifikati odpornosti | IP64 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 6.67 palcev |
| Ločljivost | 720 × 1604 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 264 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 85.1% |
| Vršna svetilnost | 625 cd/m² |
| Zaslon na dotik | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek Dimensity 6300 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 6 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.4 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 2.4 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Shramba | 128GB, 256GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 2.2 |
| Različice | 128GB 6GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 14 (Upside Down Cake) |
| Uporabniški vmesnik | Realme UI 5.0 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 32 MP, ƒ/1.9, 27 mm ( Širokokotna ), 0.7 μm, 1/3.1" Velikost senzorja PDAF 0.08 MP ( Pomožni senzor ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 8 MP, ƒ/2.0, 25 mm ( Širokokotna ), 1.12 μm, 1/4.0" Velikost senzorja |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 5000 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 15 W |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.3 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas Giroskop Senzor bližine Stranski čitalnik prstnih odtisov |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Realme V60
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Realme V60?
Cena naprave Realme V60 znaša €160, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Realme V60?
Realme V60 je bil uradno predstavljen Petek, 05. Julij 2024.
-
Ali je Realme V60 na voljo v trgovinah?
Da, Realme V60 je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Realme V60?
Realme V60 tehta približno 192 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Realme V60?
Zaslon na Realme V60 meri 6.67 palcev.
-
Ali Realme V60 podpira omrežja 5G?
Da, Realme V60 podpira 5G na pasovih n1, n2.
-
Koliko kamer ima Realme V60?
Realme V60 ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.