Realme Q3t
Specifikacije Realme Q3t
Splošno
| Znamka | Realme |
| Model | Q3t |
| Predstavljen | Sreda, 10. November 2021 |
| Na voljo od | Ponedeljek, 15. November 2021 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €290 |
Oblikovanje
| Barve | Barva Aurora, temno modra |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 6.6 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2412 pik |
| Hitrost osveževanja | 144 Hz |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 400 ppi |
| Vršna svetilnost | 600 cd/m² |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 778G |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 6 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.4 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 2.4 GHz – Cortex-A78 3x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 642L |
| RAM | 8GB |
| Shramba | 256GB |
| Različice | 256GB 8GB RAM |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Uporabniški vmesnik | Realme UI 2.0 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 48 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Širokokotna ) 2 MP ( Makro ) 0.08 MP ( Pomožni senzor ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Samodejna bliskavica Način neprekinjenega fotografiranja Digitalni zoom Kompensacija osvetlitve Prepoznavanje obraza Visok dinamični razpon (HDR) Nastavitve ISO Panorama Dotaknite za fokus |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 16 MP, ƒ/2.1, 26 mm ( Širokokotna ) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Kapaciteta | 5000 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 30 W |
| Podpora za hitro polnjenje | Da |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.2 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| Avdio tehnologije | 24-bitni/192kHz Hi-Res zvok |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas / Magnetometer Senzor prstnih odtisov Giroskop Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Realme Q3t
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Realme Q3t?
Cena naprave Realme Q3t znaša €290, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Realme Q3t?
Realme Q3t je bil uradno predstavljen Ponedeljek, 15. November 2021.
-
Ali je Realme Q3t na voljo v trgovinah?
Da, Realme Q3t je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Realme Q3t?
Zaslon na Realme Q3t meri 6.6 palcev.
-
Ali Realme Q3t podpira omrežja 5G?
Da, Realme Q3t podpira 5G na pasovih n1, n2.
-
Koliko kamer ima Realme Q3t?
Realme Q3t ima zadaj Trojna kamera in spredaj Enojna kamera.