Realme Pad 2 Lite
Specifikacije Realme Pad 2 Lite
Splošno
| Znamka | Realme |
| Model | Pad 2 Lite |
| Drugo ime modela | RMP2402 (Mednarodno) |
| Predstavljen | Petek, 13. September 2024 |
| Na voljo od | Četrtek, 26. September 2024 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €160 |
Oblikovanje
| Višina | 258 mm (10.16 palcev) |
| Širina | 169.5 mm (6.67 palcev) |
| Debljina | 8.3 mm (0.33 palcev) |
| Teža | 525 g (18.52 oz) |
| Barve | Siva, Vijolična |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 10.95 palcev |
| Ločljivost | 1200 × 1920 pik |
| Hitrost osveževanja | 90 Hz |
| Razmerje stranic | 16:10 |
| Gostota pik | 207 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 79.5% |
| Vršna svetilnost | 450 cd/m² |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Ne |
| Lastnosti zaslona | 1 milijarda barv Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek Helio G99 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 6 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.2 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 4GB, 8GB |
| Shramba | 128GB |
| Različice | 128GB 4GB RAM 128GB 8GB RAM |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 14 (Upside Down Cake) |
| Uporabniški vmesnik | Realme UI 5.0 for Pad |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 8 MP, ƒ/2.0 |
| Značilnosti | Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 5 MP, ƒ/2.2 |
| Značilnosti | Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Kapaciteta | 8300 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 15 W |
Omrežje
| Hitrost prenosa podatkov | LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.2 |
| Vrata USB | USB Type-C |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | Štirje zvočniki, Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Realme Pad 2 Lite
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Realme Pad 2 Lite?
Cena naprave Realme Pad 2 Lite znaša €160, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Realme Pad 2 Lite?
Realme Pad 2 Lite je bil uradno predstavljen Četrtek, 26. September 2024.
-
Ali je Realme Pad 2 Lite na voljo v trgovinah?
Da, Realme Pad 2 Lite je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Realme Pad 2 Lite?
Realme Pad 2 Lite tehta približno 525 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Realme Pad 2 Lite?
Zaslon na Realme Pad 2 Lite meri 10.95 palcev.
-
Ali Realme Pad 2 Lite podpira omrežja 5G?
Ne, Realme Pad 2 Lite ne podpira omrežja 5G.
-
Koliko kamer ima Realme Pad 2 Lite?
Realme Pad 2 Lite ima zadaj Enojna kamera in spredaj Enojna kamera.