Realme GT2 Pro
Specifikacije Realme GT2 Pro
Splošno
| Znamka | Realme |
| Model | GT2 Pro |
| Drugo ime modela | RMX3301 (Mednarodno) RMX3300 (Mednarodno) |
| Predstavljen | Torek, 04. Januar 2022 |
| Na voljo od | Sobota, 08. Januar 2022 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €239.38 |
Oblikovanje
| Višina | 163.2 mm (6.43 palcev) |
| Širina | 74.7 mm (2.94 palcev) |
| Debljina | 8.2 mm (0.32 palcev) |
| Teža | 199 g (7.02 oz) |
| Barve | Papir zelen,, Papir bel, Jekleno črna barva, Titan modra |
| Odpornost | Vodoodporen (proti vodnim kapljicam) |
Zaslon
| Vrsta zaslona | LTPO2 AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.7 palcev |
| Ločljivost | 1440 × 3216 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 526 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 88.6% |
| Vršna svetilnost | 1400 cd/m² |
| Zaščita zaslona | Steklo Corning Gorilla Glass Victus |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 4 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 3.0 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 3.0 GHz – Cortex-X2 3x 2.5 GHz – Cortex-A710 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 730 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Shramba | 128GB, 256GB, 512GB, 1TB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 3.1 |
| Različice | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 1TB 12GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 12 (Snow Cone), Nadgradljivo na Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Uporabniški vmesnik | Realme UI 6.0 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 50 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Širokokotna ), 1.0 μm, 1/1.56" Velikost senzorja Multi-Directional PDAF Optična stabilizacija slike (OIS) 50 MP, ƒ/2.2, 15 mm, 150° ( Ultra širokokotna ), 0.64 μm, 1/2.76" Velikost senzorja 3 MP, ƒ/3.3, 20 mm ( Mikroskopska ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Dual-LED Dual-Tone bliskavica |
| Značilnosti | Samodejna bliskavica Senzor barvnega spektra Način neprekinjenega fotografiranja Digitalni zoom Kompensacija osvetlitve Prepoznavanje obraza Visok dinamični razpon (HDR) Nastavitve ISO Panorama Dotaknite za fokus |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 4320p @ 24 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 32 MP, ƒ/2.4, 26 mm ( Širokokotna ), 0.8 μm, 1/2.74" Velikost senzorja |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Kapaciteta | 5000 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 65 W |
| Podpora za hitro polnjenje | Da |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.2 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | 24-bitni/192kHz Hi-Res zvok, Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas / Magnetometer Senzor prstnih odtisov Giroskop Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene Realme GT2 Pro
Video pregledi
Fotografije Realme GT2 Pro
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Realme GT2 Pro?
Cena naprave Realme GT2 Pro znaša €239.38, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Realme GT2 Pro?
Realme GT2 Pro je bil uradno predstavljen Sobota, 08. Januar 2022.
-
Ali je Realme GT2 Pro na voljo v trgovinah?
Da, Realme GT2 Pro je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Realme GT2 Pro?
Realme GT2 Pro tehta približno 199 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Realme GT2 Pro?
Zaslon na Realme GT2 Pro meri 6.7 palcev.
-
Ali Realme GT2 Pro podpira omrežja 5G?
Da, Realme GT2 Pro podpira 5G na pasovih n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78.
-
Koliko kamer ima Realme GT2 Pro?
Realme GT2 Pro ima zadaj Trojna kamera in spredaj Enojna kamera.