Realme GT Neo6 SE
Specifikacije Realme GT Neo6 SE
Splošno
| Znamka | Realme |
| Model | GT Neo6 SE |
| Drugo ime modela | RMX3850 (Mednarodno) |
| Predstavljen | Četrtek, 11. April 2024 |
| Na voljo od | Sreda, 17. April 2024 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €250 |
Oblikovanje
| Višina | 162 mm (6.38 palcev) |
| Širina | 75.1 mm (2.96 palcev) |
| Debljina | 8.7 mm (0.34 palcev) |
| Teža | 191 g (6.74 oz) |
| Barve | Zelena, Srebrna |
Zaslon
| Vrsta zaslona | LTPO AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.78 palcev |
| Ločljivost | 1264 × 2780 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Gostota pik | 450 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 91.8% |
| Vršna svetilnost | 6000 cd/m² |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | 1 milijarda barv Kapacitivni zaslon na dotik HDR Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 4 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.8 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 2.8 GHz – Cortex-X4 4x 2.6 GHz – Cortex-A720 3x 1.9 GHz – Cortex-A520 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 732 |
| RAM | 8GB, 12GB, 16GB |
| Shramba | 256GB, 512GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 4.0 |
| Različice | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 14 (Upside Down Cake) |
| Uporabniški vmesnik | Realme UI 5.0 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 50 MP, ƒ/1.9, 26 mm ( Širokokotna ), 1/1.95" Velikost senzorja Optična stabilizacija slike (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 16 mm, 112° ( Ultra širokokotna ), 1.12 μm, 1/4.0" Velikost senzorja |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Dvojna LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama Senzor barvnega spektra |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 32 MP, ƒ/2.5, 22 mm ( Širokokotna ), 1/2.74" Velikost senzorja |
| Značilnosti | Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Kapaciteta | 5500 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 100 W |
| Značilnosti | Žično polnjenje od 0 do 50% v 12 minutah (kot oglaševano) |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | 24-bitni/192kHz Hi-Res zvok, Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas Giroskop Senzor bližine Optični bralnik prstnih odtisov pod zaslonom |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Realme GT Neo6 SE
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Realme GT Neo6 SE?
Cena naprave Realme GT Neo6 SE znaša €250, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Realme GT Neo6 SE?
Realme GT Neo6 SE je bil uradno predstavljen Sreda, 17. April 2024.
-
Ali je Realme GT Neo6 SE na voljo v trgovinah?
Da, Realme GT Neo6 SE je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Realme GT Neo6 SE?
Realme GT Neo6 SE tehta približno 191 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Realme GT Neo6 SE?
Zaslon na Realme GT Neo6 SE meri 6.78 palcev.
-
Ali Realme GT Neo6 SE podpira omrežja 5G?
Da, Realme GT Neo6 SE podpira 5G na pasovih n1, n3, n5, n8, n28, n41, n77, n78.
-
Koliko kamer ima Realme GT Neo6 SE?
Realme GT Neo6 SE ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.