Realme C30
Specifikacije Realme C30
Splošno
| Znamka | Realme |
| Model | C30 |
| Drugo ime modela | RMX3581 (Mednarodno) RMX3623 (Mednarodno) |
| Predstavljen | Ponedeljek, 20. Junij 2022 |
| Na voljo od | Torek, 28. Junij 2022 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €90 |
Oblikovanje
| Višina | 164.1 mm (6.46 palcev) |
| Širina | 75.6 mm (2.98 palcev) |
| Debljina | 8.5 mm (0.33 palcev) |
| Teža | 182 g (6.42 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja: Plastika Okvir: Plastika Spredaj: Steklo |
| Barve | Bambus zelena, Modro jezero |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 6.5 palcev |
| Ločljivost | 720 × 1600 pik |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 270 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 82.2% |
| Vršna svetilnost | 400 cd/m² |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Unisoc T612 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 12 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 1.8 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 1.8 GHz – Cortex-A75 6x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MP4 |
| RAM | 2GB, 3GB, 4GB |
| Shramba | 32GB, 64GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 2.2 |
| Različice | 32GB 2GB RAM 32GB 3GB RAM 64GB 4GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Uporabniški vmesnik | Realme UI Go |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 8 MP, ƒ/2.0, 27 mm ( Širokokotna ), 1.12 μm, 1/4.0" Velikost senzorja Samodejna bliskavica |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Kompensacija osvetlitve Prepoznavanje obraza Visok dinamični razpon (HDR) Nastavitve ISO Panorama Dotaknite za fokus |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 5 MP, ƒ/2.2, 27 mm ( Širokokotna ), 1.12 μm, 1/5.0" Velikost senzorja |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 720p @ 30 fps |
Baterija
| Kapaciteta | 5000 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 10 W |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Mobilna dostopna točka |
| Bluetooth | Da, v5.0 |
| Vrata USB | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Realme C30
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Realme C30?
Cena naprave Realme C30 znaša €90, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Realme C30?
Realme C30 je bil uradno predstavljen Torek, 28. Junij 2022.
-
Ali je Realme C30 na voljo v trgovinah?
Da, Realme C30 je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Realme C30?
Realme C30 tehta približno 182 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Realme C30?
Zaslon na Realme C30 meri 6.5 palcev.
-
Ali Realme C30 podpira omrežja 5G?
Ne, Realme C30 ne podpira omrežja 5G.
-
Koliko kamer ima Realme C30?
Realme C30 ima zadaj Enojna kamera in spredaj Enojna kamera.