Realme 16T
Specifikacije Realme 16T
Splošno
| Znamka | Realme |
| Model | 16T |
| Drugo ime modela | RMX5268 (Mednarodno) |
| Status | Po govoricah |
Oblikovanje
| Materiali ohišja | Zadnja: Plastika Okvir: Plastika Spredaj: Steklo |
| Barve | Črna, Zelena, Rdeča |
| Odpornost | Odporen na prah in vodo (odporen na visokotlačne vodne curke; potopljiv do 2,5 m za 30 minut) |
| Certifikati odpornosti | IP68, IP69 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.8 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2460 pik |
| Hitrost osveževanja | 144 Hz |
| Gostota pik | 395 ppi |
| Vršna svetilnost | 1200 cd/m² |
| Zaščita zaslona | Ne zagotavlja trdnosti ali uporabe v ekstremnih pogojih, V skladu z MIL-STD-810H |
| Zaslon na dotik | Da |
| Lastnosti zaslona | 1 milijarda barv 2160Hz PWM Dimming Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek Dimensity 6300 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 6 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.4 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 2.4 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Shramba | 128GB, 256GB, 512GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 2.2 |
| Različice | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 16 (Baklava), z do 3 glavnimi nadgradnjami za Android |
| Uporabniški vmesnik | Realme UI 7.0 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Širokokotna ), 1/2.93" Velikost senzorja PDAF 2 MP ( Pomožni senzor ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video funkcije | Gyro-EIS |
Prednja kamera
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Si/C Li-Ion |
| Kapaciteta | 8000 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 45 W |
| Značilnosti | Bypass polnjenje Obratno žično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas Giroskop Optični bralnik prstnih odtisov pod zaslonom Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Realme 16T
Pogosta vprašanja
-
Ali je Realme 16T na voljo v trgovinah?
Ne, Realme 16T ni v uradnih trgovinah, ker še ni izšel.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Realme 16T?
Zaslon na Realme 16T meri 6.8 palcev.
-
Ali Realme 16T podpira omrežja 5G?
Da, Realme 16T podpira 5G na pasovih n1, n3, n5, n8, n28, n40, n41, n77, n78.
-
Koliko kamer ima Realme 16T?
Realme 16T ima zadaj Dvojna kamera in nima sprednje kamere.