Realme 10
Specifikacije Realme 10
Splošno
| Znamka | Realme |
| Model | 10 |
| Drugo ime modela | RMX3630 (Mednarodno) |
| Predstavljen | Sreda, 09. November 2022 |
| Na voljo od | Petek, 11. November 2022 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €440 |
Oblikovanje
| Višina | 159.9 mm (6.30 palcev) |
| Širina | 73.3 mm (2.89 palcev) |
| Debljina | 8 mm (0.31 palcev) |
| Teža | 178 g (6.28 oz) |
| Barve | Črna, Modra, Srebrna |
Zaslon
| Vrsta zaslona | Super AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.4 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2400 pik |
| Hitrost osveževanja | 90 Hz |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 411 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 84.4% |
| Vršna svetilnost | 1000 cd/m² |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek Helio G99 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 6 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.2 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Shramba | 64GB, 128GB, 256GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 2.2 |
| Različice | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 12 (Snow Cone) |
| Uporabniški vmesnik | Realme UI 3.0 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 50 MP, ƒ/1.8, 27 mm ( Širokokotna ), 1/2.76" Velikost senzorja PDAF 2 MP ( Pomožni senzor ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 16 MP, ƒ/2.5, 27 mm ( Širokokotna ) |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Kapaciteta | 5000 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 33 W |
| Podpora za hitro polnjenje | Da |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka |
| Bluetooth | Da, v5.3 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | GPS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| Avdio tehnologije | 24-bitni/192kHz Hi-Res zvok |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas / Magnetometer Giroskop Senzor bližine Stranski čitalnik prstnih odtisov |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene Realme 10
Video pregledi
Fotografije Realme 10
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Realme 10?
Cena naprave Realme 10 znaša €440, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Realme 10?
Realme 10 je bil uradno predstavljen Petek, 11. November 2022.
-
Ali je Realme 10 na voljo v trgovinah?
Da, Realme 10 je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Realme 10?
Realme 10 tehta približno 178 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Realme 10?
Zaslon na Realme 10 meri 6.4 palcev.
-
Ali Realme 10 podpira omrežja 5G?
Ne, Realme 10 ne podpira omrežja 5G.
-
Koliko kamer ima Realme 10?
Realme 10 ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.