OUKITEL C26 Mini

  • Operacijski sistem Android 16
  • Zaslon 4 palec 540x1172 pik
  • Baterija 2300 mAh Li-Poly
  • Zmogljivost 3/4GB RAM Unisoc T610
  • Kamera 13MP 1080p
  • Shramba 32/64GB

Specifikacije OUKITEL C26 Mini

Splošno

Znamka OUKITEL
Model C26 Mini
Predstavljen Petek, 11. September 2026
Na voljo od Petek, 11. September 2026
Status Na voljo
Cene €130

Oblikovanje

Višina 99.2 mm (3.91 palcev)
Širina 47.3 mm (1.86 palcev)
Debljina 12.9 mm (0.51 palcev)
Teža 108 g (3.81 oz)
Materiali ohišja Hrbtna stran: Panda Glass
Okvir: Plastika
Spredaj: Steklo Panda
Barve Modra, Zelena, Oranžna

Zaslon

Vrsta zaslona TFT
Velikost zaslona 4 palcev
Ločljivost 540 × 1172 pik
Razmerje stranic 19.5:9
Gostota pik 323 ppi
Razmerje zaslona do ohišja ≈ 83.6%
Zaščita zaslona steklo Panda
Zaslon na dotik Da
Lastnosti zaslona Kapacitivni zaslon na dotik
Multitouch zaslon

Strojna oprema

Čipovje Unisoc T610
Jedra CPU 8
Proizvodni proces 12 nm
Najvišja frekvenca CPU 1.8 GHz
Arhitektura CPU 64-bit
Mikroarhitektura 2x 1.8 GHz – Cortex-A75
6x 1.8 GHz – Cortex-A55
Vrsta pomnilnika LPDDR4X
GPU ARM Mali-G52 MP2
RAM 3GB, 4GB
Shramba 32GB, 64GB
Različice 32GB 3GB RAM
64GB 4GB RAM

Programska oprema

Operacijski sistem Android 16 (Baklava)

Glavna kamera

Podpora kamere Da
Enojna kamera 13 MP ( Širokokotna ), 1/3.06" Velikost senzorja
Podpora bliskavice Da
Vrsta bliskavice LED bliskavica
Značilnosti Visok dinamični razpon (HDR)
Panorama
Video podpora Da
Najvišja video ločljivost 1080p @ 30 fps

Prednja kamera

Podpora kamere Da
Enojna kamera 5 MP ( Širokokotna ), 1/5.0" Velikost senzorja
Video podpora Da
Najvišja video ločljivost 1080p @ 30 fps

Baterija

Tip Li-Poly
Kapaciteta 2300 mAh
Moč žičnega polnjenja 10 W
Značilnosti Obratno žično polnjenje

Omrežje

SIM kartice Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
Hitrost prenosa podatkov LTE, HSPA
2G pasovi GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G pasovi HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz
4G pasovi LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz)

Povezljivost

Wi-Fi Da ( Wi-Fi 5 )
Standardi Wi-Fi 802.11/a/b/g/n/ac
Funkcije Wi-Fi Dual-band
Bluetooth Da, v5.2
Vrata USB USB Type-C
USB On-The-Go
USB povezljivost Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS)
GPS Da
Funkcije GPS BDS, GALILEO, GLONASS, GPS
NFC Ne

Multimedija

Zvočnik Da
Priključek za slušalke Ne
FM radio Da

Značilnosti

Senzorji Pospeškometer
Senzor bližine

Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.

Fotografije OUKITEL C26 Mini

Pogosta vprašanja

  • Kakšna je cena za OUKITEL C26 Mini?

    Cena naprave OUKITEL C26 Mini znaša €130, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.

  • Kdaj je izšel OUKITEL C26 Mini?

    OUKITEL C26 Mini je bil uradno predstavljen Petek, 11. September 2026.

  • Ali je OUKITEL C26 Mini na voljo v trgovinah?

    Da, OUKITEL C26 Mini je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.

  • Koliko tehta OUKITEL C26 Mini?

    OUKITEL C26 Mini tehta približno 108 gramov.

  • Kakšna je diagonala zaslona pri OUKITEL C26 Mini?

    Zaslon na OUKITEL C26 Mini meri 4 palcev.

  • Ali OUKITEL C26 Mini podpira omrežja 5G?

    Ne, OUKITEL C26 Mini ne podpira omrežja 5G.

  • Koliko kamer ima OUKITEL C26 Mini?

    OUKITEL C26 Mini ima zadaj Enojna kamera in spredaj Enojna kamera.