Oppo Find X9s Pro
Specifikacije Oppo Find X9s Pro
Splošno
| Znamka | Oppo |
| Model | Find X9s Pro |
| Drugo ime modela | PME110 (Mednarodno) |
| Predstavljen | Torek, 21. April 2026 |
| Na voljo od | Torek, 21. April 2026 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €750 |
Oblikovanje
| Višina | 150.5 mm (5.93 palcev) |
| Širina | 71.7 mm (2.82 palcev) |
| Debljina | 8.4 mm (0.33 palcev) |
| Teža | 198 g (6.98 oz) |
| Barve | Zelena, Oranžna, Titanova, Bela |
| Odpornost | Odporen na prah in vodo (zdrži visokotlačne vodne curke; potopljiv do 1,5 m za 30 minut) |
| Certifikati odpornosti | IP68, IP69 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | LTPO AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.32 palcev |
| Ločljivost | 1216 × 2640 pik |
| Hitrost osveževanja | 144 Hz |
| Razmerje stranic | 19.5:9 |
| Gostota pik | 460 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 90.7% |
| Vršna svetilnost | 1800 cd/m² |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | 1 milijarda barv 3840Hz PWM Dimming Kapacitivni zaslon na dotik Dolby Vision HDR Vivid Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek Dimensity 9500 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 3 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 4.21 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12-jedrni) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Shramba | 256GB, 512GB, 1TB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 4.1 |
| Različice | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 16 (Baklava) |
| Uporabniški vmesnik | ColorOS 16 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 200 MP, ƒ/1.6, 23 mm ( Širokokotna ), 0.56 μm, 1/1.4" Velikost senzorja Optična stabilizacija slike (OIS) PDAF 200 MP, ƒ/2.6, 65 mm ( Periskopski telefoto ), x2.8 Optični zoom, 1/1.56" Velikost senzorja Optična stabilizacija slike (odvisno od regije) PDAF 50 MP, ƒ/2.0, 15 mm, 120° ( Ultra širokokotna ) PDAF |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Večfokusna LED bliskavica |
| Značilnosti | Senzor barvnega spektra Kalibracija barv Hasselblad Hasselblad Ultra HD Visok dinamični razpon (HDR) Samodejno ostrenje (AF) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Video funkcije | 3D LUT, Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, Optična stabilizacija slike (OIS) |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 32 MP, ƒ/2.4, 21 mm ( Širokokotna ) |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS |
Baterija
| Tip | Si/C Li-Ion |
| Kapaciteta | 7025 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 80 W |
| Podpora za brezžično polnjenje | Da |
| Moč brezžičnega polnjenja | 50 W |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 1800 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n18 (850), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n34 (2100), n38 (2600), n39 (1900), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v6.1 |
| Vrata USB | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas Giroskop Senzor bližine Ultrazvočni senzor prstnih odtisov pod zaslonom |
| Posebnosti | Programirljiv napajalnik (PPS) Univerzalna specifikacija hitrega polnjenja (UFCS) USB Power Delivery |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Oppo Find X9s Pro
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Oppo Find X9s Pro?
Cena naprave Oppo Find X9s Pro znaša €750, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Oppo Find X9s Pro?
Oppo Find X9s Pro je bil uradno predstavljen Torek, 21. April 2026.
-
Ali je Oppo Find X9s Pro na voljo v trgovinah?
Da, Oppo Find X9s Pro je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Oppo Find X9s Pro?
Oppo Find X9s Pro tehta približno 198 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Oppo Find X9s Pro?
Zaslon na Oppo Find X9s Pro meri 6.32 palcev.
-
Ali Oppo Find X9s Pro podpira omrežja 5G?
Da, Oppo Find X9s Pro podpira 5G na pasovih n1, n2, n3, n5, n7, n8, n18, n25, n26, n28, n34, n38, n39, n40, n41, n48, n66, n77, n78, n79.
-
Koliko kamer ima Oppo Find X9s Pro?
Oppo Find X9s Pro ima zadaj Trojna kamera in spredaj Enojna kamera.