OnePlus RT
Specifikacije OnePlus RT
Splošno
| Znamka | OnePlus |
| Model | RT |
| Predstavljen | Četrtek, 16. December 2021 |
| Na voljo od | Sreda, 01. December 2021 |
| Status | Preklicano |
Oblikovanje
| Višina | 162.2 mm (6.39 palcev) |
| Širina | 74.6 mm (2.94 palcev) |
| Debljina | 8.3 mm (0.33 palcev) |
| Teža | 198 g (6.98 oz) |
| Barve | Črna, Modra, Srebrna |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.62 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2400 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 398 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 87.4% |
| Zaščita zaslona | Steklo Corning Gorilla Glass |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik HDR10+ Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 5 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.84 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | Cortex-X1 Cortex-A78 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 680 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X, LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 660 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Shramba | 128GB, 256GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 3.1 |
| Različice | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Uporabniški vmesnik | ColorOS 11.3 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 50 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Širokokotna ), 1.0 μm Optična stabilizacija slike (OIS) 16 MP, ƒ/2.2, 14 mm ( Ultra širokokotna ), 1.0 μm, 1/3.6" Velikost senzorja 2 MP, ƒ/2.4 ( Makro ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Dvojna LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Video funkcije | Auto HDR, Gyro-EIS |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 16 MP, ƒ/2.4 ( Širokokotna ), 1.0 μm, 1/3.06" Velikost senzorja Samodejni HDR |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 4500 mAh |
| Možnost odstranitve | Neodstranljiva |
| Moč žičnega polnjenja | 65 W |
| Podpora za hitro polnjenje | Da |
Omrežje
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE-A (CA) Cat18 1200/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/b/a/g/n/ac/ax |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.2 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas / Magnetometer Senzor prstnih odtisov Giroskop Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije OnePlus RT
Pogosta vprašanja
-
Kdaj naj bi OnePlus RT izšel?
OnePlus RT ne bo izšel, ker je bil preklican.
-
Ali je OnePlus RT na voljo v trgovinah?
Ne, OnePlus RT ni na voljo v trgovinah, ker je bil preklican.
-
Koliko tehta OnePlus RT?
OnePlus RT tehta približno 198 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri OnePlus RT?
Zaslon na OnePlus RT meri 6.62 palcev.
-
Koliko kamer ima OnePlus RT?
OnePlus RT ima zadaj Trojna kamera in spredaj Enojna kamera.