OnePlus Pad 4
Specifikacije OnePlus Pad 4
Splošno
| Znamka | OnePlus |
| Model | Pad 4 |
| Predstavljen | Petek, 24. April 2026 |
| Na voljo od | Četrtek, 30. April 2026 |
| Status | Prihaja kmalu |
| Cene | €600 |
Oblikovanje
| Višina | 289.7 mm (11.41 palcev) |
| Širina | 209.8 mm (8.26 palcev) |
| Debljina | 5.9 mm (0.23 palcev) |
| Teža | 672 g (23.70 oz) |
| Materiali ohišja | Hrbtna stran: aluminij Okvir: Aluminij Spredaj: Steklo |
| Barve | rjav, Zelena |
| Oblikovne podrobnosti | Magnetni priključek za dodatke, Podpora za pisalo |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 13.2 palcev |
| Ločljivost | 2400 × 3392 pik |
| Hitrost osveževanja | 144 Hz |
| Gostota pik | 315 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 87.2% |
| Vršna svetilnost | 1000 cd/m² |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Ne |
| Lastnosti zaslona | 68 milijard barv Kapacitivni zaslon na dotik Dolby Vision Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 3 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 4.6 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Shramba | 256GB, 512GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 4.1 |
| Različice | 256GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 16 (Baklava) |
| Uporabniški vmesnik | OxygenOS 16 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 13 MP |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Senzor barvnega spektra |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 8 MP |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Kapaciteta | 13380 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 80 W |
Omrežje
| Mobilna povezljivost | Ne |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v6.0 |
| Vrata USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Ne |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | 8 zvočnikov, Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas Giroskop Senzor bližine (samo za dodatke) |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije OnePlus Pad 4
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za OnePlus Pad 4?
Cena naprave OnePlus Pad 4 znaša €600, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj naj bi OnePlus Pad 4 izšel?
OnePlus Pad 4 bo na voljo od Četrtek, 30. April 2026.
-
Ali je OnePlus Pad 4 na voljo v trgovinah?
Ne, OnePlus Pad 4 ni v uradnih trgovinah, ker še ni izšel.
-
Koliko tehta OnePlus Pad 4?
OnePlus Pad 4 tehta približno 672 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri OnePlus Pad 4?
Zaslon na OnePlus Pad 4 meri 13.2 palcev.
-
Koliko kamer ima OnePlus Pad 4?
OnePlus Pad 4 ima zadaj Enojna kamera in spredaj Enojna kamera.