OnePlus Nord CE4 Lite
Specifikacije OnePlus Nord CE4 Lite
Splošno
| Znamka | OnePlus |
| Model | Nord CE4 Lite |
| Drugo ime modela | CPH2619 (Mednarodno) CPH262 (Mednarodno) |
| Predstavljen | Ponedeljek, 24. Junij 2024 |
| Na voljo od | Torek, 02. Julij 2024 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €130 |
Oblikovanje
| Višina | 162.9 mm (6.41 palcev) |
| Širina | 75.6 mm (2.98 palcev) |
| Debljina | 8.1 mm (0.32 palcev) |
| Teža | 191 g (6.74 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja: Plastika Okvir: Plastika Spredaj: Steklo |
| Barve | Modra, Srebrna |
| Odpornost | Odporen na prah Vodoodporen (proti vodnim kapljicam) |
| Certifikati odpornosti | IP54 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.67 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2400 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 395 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 87.2% |
| Vršna svetilnost | 2100 cd/m² |
| Zaslon na dotik | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 6 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.2 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | Cortex-A78 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 660 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 619 |
| RAM | 8GB |
| Shramba | 256GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 2.2 |
| Različice | 256GB 8GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 14 (Upside Down Cake), Nadgradljivo na Android 16 (Baklava) |
| Uporabniški vmesnik | OxygenOS 16 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 50 MP, ƒ/1.8, 25 mm ( Širokokotna ), 0.8 μm, 1/1.95" Velikost senzorja Optična stabilizacija slike (OIS) PDAF 2 MP ( Pomožni senzor ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Dvojna LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 16 MP, ƒ/2.4, 24 mm ( Širokokotna ) |
| Značilnosti | Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS |
Baterija
| Kapaciteta | 5110 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 80 W |
| Značilnosti | Obratno žično polnjenje Žično polnjenje od 0 do 100 % v 50 minutah (kot navedeno) |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.1 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| Avdio tehnologije | Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas Giroskop Senzor bližine Optični bralnik prstnih odtisov pod zaslonom |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije OnePlus Nord CE4 Lite
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za OnePlus Nord CE4 Lite?
Cena naprave OnePlus Nord CE4 Lite znaša €130, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel OnePlus Nord CE4 Lite?
OnePlus Nord CE4 Lite je bil uradno predstavljen Torek, 02. Julij 2024.
-
Ali je OnePlus Nord CE4 Lite na voljo v trgovinah?
Da, OnePlus Nord CE4 Lite je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta OnePlus Nord CE4 Lite?
OnePlus Nord CE4 Lite tehta približno 191 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri OnePlus Nord CE4 Lite?
Zaslon na OnePlus Nord CE4 Lite meri 6.67 palcev.
-
Ali OnePlus Nord CE4 Lite podpira omrežja 5G?
Da, OnePlus Nord CE4 Lite podpira 5G na pasovih n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78.
-
Koliko kamer ima OnePlus Nord CE4 Lite?
OnePlus Nord CE4 Lite ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.