OnePlus 6T McLaren
Specifikacije OnePlus 6T McLaren
Splošno
| Znamka | OnePlus |
| Model | 6T McLaren |
| Predstavljen | Četrtek, 13. December 2018 |
| Na voljo od | Četrtek, 13. December 2018 |
| Status | Ukinjeno |
| Cene | €700 |
Oblikovanje
| Višina | 157.5 mm (6.20 palcev) |
| Širina | 74.8 mm (2.94 palcev) |
| Debljina | 8.2 mm (0.32 palcev) |
| Teža | 185 g (6.53 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja: Steklo Okvir: Aluminij Spredaj: Gorilla steklo 6 |
| Barve | Hitrost oranžna |
Zaslon
| Vrsta zaslona | Optic AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.41 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2340 pik |
| Razmerje stranic | 19.5:9 |
| Gostota pik | 402 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 85.6% |
| Zaščita zaslona | Steklo Corning Gorilla Glass 6 |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 845 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 10 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.8 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 4x 2.8 GHz – Cortex-A75 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 630 |
| RAM | 10GB |
| Shramba | 256GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 2.1 |
| Različice | 256GB 10GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 9.0 (Pie), Nadgradljivo na Android 10 (Quince Tart) |
| Uporabniški vmesnik | OxygenOS 10.0 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 16 MP, ƒ/1.7, 25 mm ( Širokokotna ), 1.22 μm, 1/2.6" Velikost senzorja Optična stabilizacija slike (OIS) PDAF 20 MP, ƒ/1.7, 25 mm ( Širokokotna ), 1.0 μm, 1/2.8" Velikost senzorja PDAF |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Dvojna LED bliskavica |
| Značilnosti | Način neprekinjenega fotografiranja Kompensacija osvetlitve Prepoznavanje obraza Visok dinamični razpon (HDR) Nastavitve ISO Panorama Dotaknite za fokus |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps 720p @ 480 fps |
| Video funkcije | Auto HDR, Gyro-EIS |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 16 MP, ƒ/2.0, 25 mm ( Širokokotna ), 1.0 μm, 1/3.06" Velikost senzorja |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 3700 mAh |
| Možnost odstranitve | Neodstranljiva |
| Moč žičnega polnjenja | 30 W |
| Podpora za hitro polnjenje | Da |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE (5CA) Cat16 1024/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | DLNA, Dual-band, Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.0 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas / Magnetometer Senzor prstnih odtisov Giroskop Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene OnePlus 6T McLaren
Video pregledi
Fotografije OnePlus 6T McLaren
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za OnePlus 6T McLaren?
Cena naprave OnePlus 6T McLaren znaša €700, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel OnePlus 6T McLaren?
OnePlus 6T McLaren je bil uradno predstavljen Četrtek, 13. December 2018.
-
Ali je OnePlus 6T McLaren na voljo v trgovinah?
Ne, OnePlus 6T McLaren ni na voljo v uradnih trgovinah, ker ni več v proizvodnji. Morda ga boste našli pri preprodajalcih.
-
Koliko tehta OnePlus 6T McLaren?
OnePlus 6T McLaren tehta približno 185 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri OnePlus 6T McLaren?
Zaslon na OnePlus 6T McLaren meri 6.41 palcev.
-
Koliko kamer ima OnePlus 6T McLaren?
OnePlus 6T McLaren ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.