Nokia 5310 (2020)
Specifikacije Nokia 5310 (2020)
Splošno
| Znamka | Nokia |
| Model | 5310 (2020) |
| Drugo ime modela | TA-1230 (Mednarodno) TA-1212 (Mednarodno) |
| Predstavljen | Četrtek, 02. April 2020 |
| Na voljo od | Četrtek, 02. April 2020 |
| Status | Ukinjeno |
| Cene | €70 |
Oblikovanje
| Višina | 123.7 mm (4.87 palcev) |
| Širina | 52.4 mm (2.06 palcev) |
| Debljina | 13.1 mm (0.52 palcev) |
| Teža | 88 g (3.10 oz) |
| Barve | Črna/rdeča, Bela/rdeča |
Zaslon
| Vrsta zaslona | TFT LCD |
| Velikost zaslona | 2.4 palcev |
| Ločljivost | 240 × 320 pik |
| Razmerje stranic | 4:3 |
| Gostota pik | 167 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 27.5% |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zaslon brez robov | Ne |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek MT6260A |
| Jedra CPU | 1 |
| Proizvodni proces | 40 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 360 MHz |
| Arhitektura CPU | 32-bit |
| Mikroarhitektura | ARM7EJ-S |
| Vrsta pomnilnika | PSRAM |
| RAM | 8MB |
| Shramba | 16MB |
| Različice | 16MB 8MB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDHC |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Ne |
Baterija
| Tip | Li-Ion |
| Kapaciteta | 1200 mAh |
| Možnost odstranitve | Odstranljiva |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Mini-SIM + Mini-SIM) |
| 2G pasovi | GSM: 900 / 1800 MHz |
Povezljivost
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Da, v3.0 + HS |
| Vrata USB | Micro-USB 1.1 |
| GPS | Ne |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| Avdio tehnologije | Dvojni zvočniki |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Posebnosti | Namenske strojne tipke za upravljanje MP3 |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene Nokia 5310 (2020)
Video pregledi
Fotografije Nokia 5310 (2020)
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Nokia 5310 (2020)?
Cena naprave Nokia 5310 (2020) znaša €70, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Nokia 5310 (2020)?
Nokia 5310 (2020) je bil uradno predstavljen Četrtek, 02. April 2020.
-
Ali je Nokia 5310 (2020) na voljo v trgovinah?
Ne, Nokia 5310 (2020) ni na voljo v uradnih trgovinah, ker ni več v proizvodnji. Morda ga boste našli pri preprodajalcih.
-
Koliko tehta Nokia 5310 (2020)?
Nokia 5310 (2020) tehta približno 88 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Nokia 5310 (2020)?
Zaslon na Nokia 5310 (2020) meri 2.4 palcev.
-
Ali Nokia 5310 (2020) podpira omrežja 5G?
Ne, Nokia 5310 (2020) ne podpira omrežja 5G.
-
Koliko kamer ima Nokia 5310 (2020)?
Nokia 5310 (2020) nima kamer.