Nokia 3 V
Specifikacije Nokia 3 V
Splošno
| Znamka | Nokia |
| Model | 3 V |
| Predstavljen | Petek, 23. Avgust 2019 |
| Na voljo od | Petek, 23. Avgust 2019 |
| Status | Ukinjeno |
| Cene | €140 |
Oblikovanje
| Višina | 161.2 mm (6.35 palcev) |
| Širina | 76.2 mm (3.00 palcev) |
| Debljina | 9.1 mm (0.36 palcev) |
| Teža | 188 g (6.63 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja: Plastika Okvir: Plastika Spredaj: Steklo |
| Barve | Modra |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 6.26 palcev |
| Ločljivost | 720 × 1520 pik |
| Razmerje stranic | 19:9 |
| Gostota pik | 269 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 79.6% |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 429 |
| Jedra CPU | 4 |
| Proizvodni proces | 12 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.0 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | Cortex-A53 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 504 |
| RAM | 2GB |
| Shramba | 16GB |
| Vrsta notranje shrambe | eMMC 5.1 |
| Različice | 16GB 2GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 9.0 (Pie), Nadgradljivo na Android 10 (Quince Tart) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 13 MP, ƒ/2.2, 1.12 μm, 1/3.1" Velikost senzorja Samodejna bliskavica |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Način neprekinjenega fotografiranja Digitalni zoom Kompensacija osvetlitve Prepoznavanje obraza Geotagging Visok dinamični razpon (HDR) Nastavitve ISO Panorama Dotaknite za fokus |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 5 MP, ƒ/2.2, 27 mm ( Širokokotna ), 1.12 μm, 1/5.0" Velikost senzorja |
| Video podpora | Da |
Baterija
| Tip | Li-Ion |
| Kapaciteta | 4000 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 10 W |
Omrežje
| SIM kartice | Single SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b13 (700 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkcije Wi-Fi | Mobilna dostopna točka |
| Bluetooth | Da, v4.2 |
| Vrata USB | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Nokia 3 V
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Nokia 3 V?
Cena naprave Nokia 3 V znaša €140, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Nokia 3 V?
Nokia 3 V je bil uradno predstavljen Petek, 23. Avgust 2019.
-
Ali je Nokia 3 V na voljo v trgovinah?
Ne, Nokia 3 V ni na voljo v uradnih trgovinah, ker ni več v proizvodnji. Morda ga boste našli pri preprodajalcih.
-
Koliko tehta Nokia 3 V?
Nokia 3 V tehta približno 188 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Nokia 3 V?
Zaslon na Nokia 3 V meri 6.26 palcev.
-
Koliko kamer ima Nokia 3 V?
Nokia 3 V ima zadaj Enojna kamera in spredaj Enojna kamera.