Motorola Moto G Stylus 5G (2022)
Specifikacije Motorola Moto G Stylus 5G (2022)
Splošno
| Znamka | Motorola |
| Model | Moto G Stylus 5G (2022) |
| Drugo ime modela | XT2215 (Mednarodno) XT2215-1 (Mednarodno) XT2215-2 (Mednarodno) XT2215-3 (Mednarodno) XT2215-4 (Mednarodno) |
| Predstavljen | Petek, 22. April 2022 |
| Na voljo od | Sreda, 27. April 2022 |
| Status | Na voljo |
| Cene | $78.44 |
Oblikovanje
| Višina | 168.9 mm (6.65 palcev) |
| Širina | 75.8 mm (2.98 palcev) |
| Debljina | 9.3 mm (0.37 palcev) |
| Teža | 215 g (7.58 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja: Plastika Okvir: Plastika Spredaj: Steklo |
| Barve | Seafoam Green, Jekleno modra |
| Oblikovne podrobnosti | Podpora za pisalo |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 6.8 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2460 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Gostota pik | 395 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 85.8% |
| Zaščita zaslona | Vodoodporna zasnova |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 6 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.2 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | Cortex-A78 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 660 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 619 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Shramba | 128GB, 256GB |
| Različice | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 12 (Snow Cone), Nadgradljivo na Android 13 (Tiramisu), Načrtovana nadgradnja na Android 13 (Tiramisu) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 50 MP, ƒ/1.9, 26 mm ( Širokokotna ), 0.64 μm Optična stabilizacija slike (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 118° ( Ultra širokokotna ), 1.12 μm 2 MP ( Pomožni senzor ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30/60 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 16 MP, ƒ/2.2 ( Širokokotna ), 1.0 μm, 1/3.06" Velikost senzorja |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 5000 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 10 W |
| Podpora za hitro polnjenje | Da |
Omrežje
| SIM kartice | Single SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n5 (850), n12 (700), n14 (700), n26 (850), n29 (700), n30 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.1 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Senzor prstnih odtisov Giroskop Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene Motorola Moto G Stylus 5G (2022)
Video pregledi
Fotografije Motorola Moto G Stylus 5G (2022)
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Motorola Moto G Stylus 5G (2022)?
Cena naprave Motorola Moto G Stylus 5G (2022) znaša $78.44, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Motorola Moto G Stylus 5G (2022)?
Motorola Moto G Stylus 5G (2022) je bil uradno predstavljen Sreda, 27. April 2022.
-
Ali je Motorola Moto G Stylus 5G (2022) na voljo v trgovinah?
Da, Motorola Moto G Stylus 5G (2022) je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Motorola Moto G Stylus 5G (2022)?
Motorola Moto G Stylus 5G (2022) tehta približno 215 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Motorola Moto G Stylus 5G (2022)?
Zaslon na Motorola Moto G Stylus 5G (2022) meri 6.8 palcev.
-
Ali Motorola Moto G Stylus 5G (2022) podpira omrežja 5G?
Da, Motorola Moto G Stylus 5G (2022) podpira 5G na pasovih n1, n2, n5, n12, n14, n26, n29, n30, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Koliko kamer ima Motorola Moto G Stylus 5G (2022)?
Motorola Moto G Stylus 5G (2022) ima zadaj Trojna kamera in spredaj Enojna kamera.