Motorola Moto E5 Play Go
Specifikacije Motorola Moto E5 Play Go
Splošno
| Znamka | Motorola |
| Model | Moto E5 Play Go |
| Drugo ime modela | XT1921 (Mednarodno) MOTXT19218PP (Mednarodno) |
| Predstavljen | Sreda, 01. Avgust 2018 |
| Na voljo od | Sreda, 01. Avgust 2018 |
| Status | Ukinjeno |
| Cene | €70 |
Oblikovanje
| Teža | 150 g (5.29 oz) |
| Barve | Črna, Temno jezero, Flash siva |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 5.2 palcev |
| Ločljivost | 480 × 960 pik |
| Razmerje stranic | 18:9 |
| Gostota pik | 206 ppi |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 425 |
| Jedra CPU | 4 |
| Proizvodni proces | 28 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 1.4 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | Cortex-A53 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 308 |
| RAM | 1GB |
| Shramba | 16GB |
| Vrsta notranje shrambe | eMMC 5.1 |
| Različice | 16GB 1GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 8.0 (Oreo) |
| Storitve Google Play | Da |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 8 MP, ƒ/2.0, 1.12 μm Samodejna bliskavica |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 5 MP |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
Baterija
| Tip | Li-Ion |
| Kapaciteta | 2800 mAh |
Omrežje
| SIM kartice | Single SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b2 (1900), b4 (1700), b5 (850), b13 (700 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkcije Wi-Fi | Mobilna dostopna točka |
| Bluetooth | Da, v4.2 |
| Vrata USB | Micro-USB 2.0 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | GPS, GLONASS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Motorola Moto E5 Play Go
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Motorola Moto E5 Play Go?
Cena naprave Motorola Moto E5 Play Go znaša €70, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Motorola Moto E5 Play Go?
Motorola Moto E5 Play Go je bil uradno predstavljen Sreda, 01. Avgust 2018.
-
Ali je Motorola Moto E5 Play Go na voljo v trgovinah?
Ne, Motorola Moto E5 Play Go ni na voljo v uradnih trgovinah, ker ni več v proizvodnji. Morda ga boste našli pri preprodajalcih.
-
Koliko tehta Motorola Moto E5 Play Go?
Motorola Moto E5 Play Go tehta približno 150 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Motorola Moto E5 Play Go?
Zaslon na Motorola Moto E5 Play Go meri 5.2 palcev.
-
Koliko kamer ima Motorola Moto E5 Play Go?
Motorola Moto E5 Play Go ima zadaj Enojna kamera in spredaj Enojna kamera.
-
Ali lahko na napravi Motorola Moto E5 Play Go uporabljam storitve Google Play?
Da, storitve Google Play so v celoti podprte na Motorola Moto E5 Play Go.