Motorola Moto E (2020)
Specifikacije Motorola Moto E (2020)
Splošno
| Znamka | Motorola |
| Model | Moto E (2020) |
| Drugo ime modela | XT2052DL (Mednarodno) |
| Predstavljen | Sreda, 10. Junij 2020 |
| Na voljo od | Sreda, 10. Junij 2020 |
| Status | Ukinjeno |
| Cene | €90 |
Oblikovanje
| Višina | 159.8 mm (6.29 palcev) |
| Širina | 76.6 mm (3.02 palcev) |
| Debljina | 8.7 mm (0.34 palcev) |
| Teža | 185 g (6.53 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja: Plastika Okvir: Plastika Spredaj: Steklo |
| Barve | Polnočna modra |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 6.2 palcev |
| Ločljivost | 720 × 1520 pik |
| Razmerje stranic | 19:9 |
| Gostota pik | 271 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 78.4% |
| Zaščita zaslona | Vodoodporna prevleka |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 632 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 14 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 1.8 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | Cortex-A73 Cortex-A53 Qualcomm Kryo 250 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 506 |
| RAM | 2GB, 3GB |
| Shramba | 32GB |
| Vrsta notranje shrambe | eMMC 5.1 |
| Različice | 32GB 2GB RAM 32GB 3GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 10 (Quince Tart) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 13 MP, ƒ/2.0, 1.12 μm, 1/3.1" Velikost senzorja PDAF 2 MP ( Pomožni senzor ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Samodejna bliskavica Način rafalnega fotografiranja Način neprekinjenega fotografiranja Digitalni zoom Prepoznavanje obraza Visok dinamični razpon (HDR) Panorama Samodejno ostrenje z zaznavanjem faze (PDAF) Dotaknite za fokus |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30/60 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 5 MP, ƒ/2.0, 1.12 μm |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 3550 mAh |
Omrežje
| SIM kartice | Single SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b25 (1900), b26 (850), b30 (2300), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka |
| Bluetooth | Da, v4.2 |
| Vrata USB | Micro-USB 2.0 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas / Magnetometer Senzor prstnih odtisov Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene Motorola Moto E (2020)
Video pregledi
Fotografije Motorola Moto E (2020)
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Motorola Moto E (2020)?
Cena naprave Motorola Moto E (2020) znaša €90, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Motorola Moto E (2020)?
Motorola Moto E (2020) je bil uradno predstavljen Sreda, 10. Junij 2020.
-
Ali je Motorola Moto E (2020) na voljo v trgovinah?
Ne, Motorola Moto E (2020) ni na voljo v uradnih trgovinah, ker ni več v proizvodnji. Morda ga boste našli pri preprodajalcih.
-
Koliko tehta Motorola Moto E (2020)?
Motorola Moto E (2020) tehta približno 185 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Motorola Moto E (2020)?
Zaslon na Motorola Moto E (2020) meri 6.2 palcev.
-
Ali Motorola Moto E (2020) podpira omrežja 5G?
Ne, Motorola Moto E (2020) ne podpira omrežja 5G.
-
Koliko kamer ima Motorola Moto E (2020)?
Motorola Moto E (2020) ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.