Motorola Edge+ (2023)
Specifikacije Motorola Edge+ (2023)
Splošno
| Znamka | Motorola |
| Model | Edge+ (2023) |
| Predstavljen | Torek, 02. Maj 2023 |
| Na voljo od | Petek, 19. Maj 2023 |
| Status | Na voljo |
| Cene | $249.99 |
Oblikovanje
| Višina | 161.2 mm (6.35 palcev) |
| Širina | 74 mm (2.91 palcev) |
| Debljina | 8.6 mm (0.34 palcev) |
| Teža | 203 g (7.16 oz) |
| Certifikati odpornosti | IP68 |
Zaslon
| Velikost zaslona | 6.67 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2400 pik |
| Hitrost osveževanja | 165 Hz |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 395 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 90% |
| Vršna svetilnost | 1300 cd/m² |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 4 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 3.36 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 3.36 GHz – Cortex-X3 2x 2.8 GHz – Cortex-A715 2x 2.8 GHz – Cortex-A710 3x 2.0 GHz – Cortex-A510 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 740 |
| RAM | 8GB |
| Shramba | 512GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 4.0 |
| Različice | 512GB 8GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 13 (Tiramisu), Nadgradljivo na Android 14 (Upside Down Cake) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Širokokotna ), 1.0 μm, 1/1.55" Velikost senzorja 12 MP, ƒ/1.6 ( Telefoto ), 1.22 μm, x2 Optični zoom, 1/2.93" Velikost senzorja 50 MP, ƒ/2.2, 114° ( Ultra širokokotna ), 0.64 μm, 1/2.76" Velikost senzorja |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Dvojna LED bliskavica |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 60 MP, ƒ/2.2 ( Širokokotna ), 0.61 μm, 1/2.8" Velikost senzorja |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 5100 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 68 W |
| Podpora za brezžično polnjenje | Da |
| Moč brezžičnega polnjenja | 15 W |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Bluetooth | Da, v5.3 |
| Vrata USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go DisplayPort 1.4 |
| GPS | Da |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| FM radio | Ne |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Motorola Edge+ (2023)
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Motorola Edge+ (2023)?
Cena naprave Motorola Edge+ (2023) znaša $249.99, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Motorola Edge+ (2023)?
Motorola Edge+ (2023) je bil uradno predstavljen Petek, 19. Maj 2023.
-
Ali je Motorola Edge+ (2023) na voljo v trgovinah?
Da, Motorola Edge+ (2023) je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Motorola Edge+ (2023)?
Motorola Edge+ (2023) tehta približno 203 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Motorola Edge+ (2023)?
Zaslon na Motorola Edge+ (2023) meri 6.67 palcev.
-
Ali Motorola Edge+ (2023) podpira omrežja 5G?
Da, Motorola Edge+ (2023) podpira 5G na pasovih n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Koliko kamer ima Motorola Edge+ (2023)?
Motorola Edge+ (2023) ima zadaj Trojna kamera in spredaj Enojna kamera.